Млад мъж е с опасност за живота след сбиване, отказал да бъде настанен в болница

0

М ъж на 22-годишна възраст, за живота на когото има oпасност след сбиване в казанлъшкото село Ръжена, е отказал да бъде настанен в болнично заведение.

Това съобщават в официалния бюлетин от Областната дирекция на МВР в Стара Загора.

Счупени носове, избити зъби: Двама братя са в болница след побой в дискотека

Инцидентът е станал в съботната нощ малко преди 22:00 ч.,

когато е получен сигнал за сбиване в населеното място. На място незабавно е изпратен полицейски екип, който е установил, че след възникнал скандал, прераснал в сбиване между двама мъже – родственици на 51 и 22 г., двамата са си нанесли удари.

Стрелба в Пернишко, пострадаха двама младежи

Те са получили различни наранявания. На мъжете е оказана медицинска помощ, като по-възрастният е бил освободен, без за живота му да има опасност.

Образувано е досъдебно производство.

През юли имаше опасност за живота на мъж на 32 г. след сбиване между две компании в Стара Загора, припомня БТА.

Не пропускайте най-важните новини – последвайте ни в Google News Showcase

<!–

$(document).ready(function () { $(‘#mc-form’).ajaxChimp({ language: ‘bg’, url: ‘//vesti.us16.list-manage.com/subscribe/post?u=743235ca7b8158bf2506b96fc&id=03e3da1b95’ }); });

Получавай безплатно най-горещите новини от Vesti.bg

–>

VESTI.bg